Rozliczenia świadczeń > OPH

usunięcie świadcznia z raportu

(1/1)

Czuczu:
Witam. W związku ze wsteczną weryfikacją świadczeń wygenerowała się  korekta  za świadczenia już sfinansowane za miesiąc luty 2018, (pobyt pacjenta od września 2017) Omyłkowo dokonując poprawy świadczenia za luty 2018 dodałam w miesiącu wrześniu i grudniu 2017 puste usługi. Usunęłam z systemu  nieprawidłowo dodane usługi w roku 2017 i skorygowałam świadczenie za 2018, jednak ze względu na to, iż świadczenia w Hospicjum przesyłane są w raportach statystycznych łącznie od początku pobytu pacjenta nie mamy możliwości w SZOI   powstaje błąd importu ?Błąd świadczenia - próba usunięcia świadczenia niezarejestrowanego w bazie OW?. Czy jest możliwość, żeby w raporcie statystycznym przed wysłaniem usunąć te świadczenia, które nie powinny być przesłane do NFZ. Teoretycznie jest przycisk "usuń" i niby świadczenia, których nie chcę wysłać są usuwane, jednak przy ponownym wejściu w raport cały czas są widoczne. Czy robię coś źle. Może ktoś miał do czynienia z podobną sytuacją. Proszę o podpowiedź.

lybex:
Pomocnym będzie przycisk "Wyślij wybrane" :)

Czuczu:
Też tak kombinowałam, ale wysyłam tylko jeden zestaw świadczeń, więc nie bardzo mam co wybrać...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej