collapse

Reklama


Autor Wątek: wartość kontraktu  (Przeczytany 1906 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jolanta_

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 7
  • Pomógł? 0
wartość kontraktu
« dnia: Maja 05, 2018, 21:17:25 pm »
Mam pytanie jak wgrałam zapytanie ofertowe pokazało mi zapotrzebowanie NFZ np 16 000  ilość punktów oraz cene jaką proponują. Moje pytanie brzmi czy ta wartość jakom Nfz podaje to jest na cały powiat i należy zaproponować wartość kontraktu jakiś byśmy chcieli ?

Offline karolweksler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3071
  • Pomógł? 222
Odp: wartość kontraktu
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 05, 2018, 22:03:27 pm »
To jest wartość zgodna z zapytaniem ofertowym (plik RTF który możesz pobrać w tym samym miejscu w którym pobierasz plik ZPO). Tam jest informacja na jaki obszar jest ogłoszony konkurs (czy województwo czy powiat czy gmina). Tam jest też informacja "maksymalna ilość umów, którą zawrze NFZ". Ty podajesz w ofercie tyle ile Cię interesuje i jeśli podasz np. połowę, a w ogłoszeniu jest informacja, że NFZ przewiduje zawarcie umowy z dwoma podmiotami, to jest możliwość, że każdy dostanie po pół kontraktu.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 122
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]