collapse

Reklama


Autor Wątek: Korekta - pilna pomoc  (Przeczytany 4425 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Weronika

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Pomógł? 0
Odp: Korekta - pilna pomoc
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 14, 2018, 10:22:34 am »
Witam ponownie chcę się coś upewnić ):)

Przyszedł komunikat:
Cytuj
Narodowy Fundusz Zdrowia informuje, że z uwagi na awarię części infrastruktury technicznej, wykorzystywanej do przeprowadzania weryfikacji list pacjentów w podstawowej opiece zdrowotnej, konieczna była ponowna weryfikacja rozliczeń za styczeń i luty 2018 roku, w zakresie danych dotyczących potwierdzania uprawnień świadczeniobiorców do świadczeń finansowanych ze środków publicznych.

Dokonałam korekt na  za te dwa miesiące list POZ oraz wystawiłam je na SZOI. Teraz muszę je jeszcze papierowo wysłać do NFZ Kuj-Pom. Czy po zatwierdzeniu ich na SZOI muszę jeszcze coś zrobić jakieś żądanie rozliczenia za te dwa miesiące osobno czy po prostu te kwoty będą odliczone od następnego miesiąca gdyż to my niby dostaliśmy więcej kasy i teraz trzeba oddac?

oraz drugie pytanie:

w wyniku weryfikacji za 2017 świeci mi się jeden miesiąc w listach POZ, wychodzi na to że NFZ chce nam dać niecałe 10 za jakiś pacjentów w wyniku kontroli. Szefostwo machnęło na to ręką, czy jeśli nie zrobię korekty za ten jeden miesiąc z 2017 to będą jakieś konsekwencję z tego powodu ??

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2018, 10:27:27 am wysłana przez Weronika »

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 129
  • Kropka Ukrytych: 1
  • Kropka Użytkowników: 6
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]