collapse

Reklama


Autor Wątek: Moduł Pracy Zdalnej - kilka porad  (Przeczytany 71798 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cilazapril

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1619
  • Pomógł? 128
  • Mazowiecki OW
Odp: Moduł Pracy Zdalnej - kilka porad
« Odpowiedź #30 dnia: Października 18, 2013, 16:36:48 pm »
Korzystasz z płatnej czy free ??
Nie ma nic za darmo. Darmowa jest tylko śmierć, choć i ona kosztuje przecież życie.

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: Moduł Pracy Zdalnej - kilka porad
« Odpowiedź #31 dnia: Października 18, 2013, 16:39:23 pm »
Jak na razie tylko testuję (free)
Edward z Kętrzyna

Offline j00ls

  • Global Moderator
  • Super Specjalista
  • *****
  • Wiadomości: 380
  • Pomógł? 11
Odp: Moduł Pracy Zdalnej - kilka porad
« Odpowiedź #32 dnia: Października 19, 2013, 23:04:17 pm »
Korzystasz z płatnej czy free ??
Dla 2 userów jest za free, to co się będę wykosztowywał...
gbak:finishing, closing, and going home

Offline Michał

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3173
  • Pomógł? 101
  • Kujawsko-Pomorski OW
    • NZOZ "ARS MEDICA" Przychodnia Lekarska
Odp: Moduł Pracy Zdalnej - kilka porad
« Odpowiedź #33 dnia: Października 21, 2013, 08:41:58 am »
Ja testuję już od kilku miesięcy i niestety nie działa to tak fajnie jak myślałem.
1. Często część gui ppsa przysłania np pole do wpisywania nazwisk albo pojawiają się inne kwiatki,
2. Wpisując prawidłowo nazwisko litery wpisują się w innej kolejności (sprawdzałem to kilka razy).
3. Filtrując sobie pacjenta w module rozliczenia (Pacjenci) wpisując np. jego PESEL pojawią się czasami dane (deklaracje, adres, uwagi) innego pacjenta lub brak jest jakichkolwiek informacji.
4. Po ustawionym w PPS okresie bezczynności pojawia się okienko do ponownego wpisania hasła użytkownika. Niestety bardzo często okienko to pojawia się pod aktualnym widokiem PPS i w żaden sposób nie można się do tego okienka dostać (czasami działa alt+tab) i pozostaje wyłączenie PPSa z poziomu Menadżera zadań.

Ponadto bardzo często pracownicy zgłaszają mi, że program się wiesza.

Po tym jak odpaliłem RemoteApp (RDP) w windowsie liczba telefonów do mnie zmalała i pracownicy już tak nie narzekają.

Jedyną przewagą (poza ceną dla dwóch użytkowników) jaką zaobserwowałem jest mapowanie drukarek, z którym w przypadku RDP nie mogę sobie poradzić a w winflectorze działą to jak powinno.
Pozdrawiam
Michał (michalszy)

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: Moduł Pracy Zdalnej - kilka porad
« Odpowiedź #34 dnia: Października 06, 2018, 20:25:39 pm »
Mam pytanie, kiedyś próbowałem z Winflector i jakoś testy przeszedłem, ale przez kilka lat tego nie ruszałem. Próbowałem dzisiaj zrobić połączenie i coś mi nie poszło. Może ktoś używa to by napisał czy jest zadowolony itd. Szukam rozwiązania do pracy dwa laptopy w różnych miastach i praca na jednym PPS
Edward z Kętrzyna

Offline rsanti

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Pomógł? 0
Odp: Moduł Pracy Zdalnej - kilka porad
« Odpowiedź #35 dnia: Października 21, 2022, 12:47:09 pm »
Proszę o wyrozumiałość za odkopanie zabytkowego tematu, ale winflector. Ładnie działał do aktualizacji ppsa 2022.03.0.1. Teraz na zwykłych użytkownikach moduł edm wykłada się: pps przestaje reagować. Problemu nie mam przy uprawnieniach administratora. Co nowego uruchamua się w tle przy kliknięciu "obsłuż" w module edm? Zależy mi na winflectorze bo działał bardzo stabilnie

edycja: tak jak już kiedyś ktoś pisał, okienka - np info ewuś czy karta wizyty chowają się pod spód. Jeśli ktoś zna rozwiązanie, wielka prośba o pomoc :)
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2022, 10:57:31 am wysłana przez rsanti »

Offline j00ls

  • Global Moderator
  • Super Specjalista
  • *****
  • Wiadomości: 380
  • Pomógł? 11
Odp: Moduł Pracy Zdalnej - kilka porad
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 08, 2022, 19:16:36 pm »
Proszę o wyrozumiałość za odkopanie zabytkowego tematu, ale winflector. Ładnie działał do aktualizacji ppsa 2022.03.0.1. Teraz na zwykłych użytkownikach moduł edm wykłada się: pps przestaje reagować. Problemu nie mam przy uprawnieniach administratora. Co nowego uruchamua się w tle przy kliknięciu "obsłuż" w module edm? Zależy mi na winflectorze bo działał bardzo stabilnie

edycja: tak jak już kiedyś ktoś pisał, okienka - np info ewuś czy karta wizyty chowają się pod spód. Jeśli ktoś zna rozwiązanie, wielka prośba o pomoc :)

https://support.microsoft.com/en-us/topic/remoteapp-program-pop-up-window-is-hidden-in-windows-b930ed13-7f05-0e1b-751b-36c5e7101227#bkmk_prerequisites
gbak:finishing, closing, and going home

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 114
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 7
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]