collapse

Reklama


Autor Wątek: zmiana adresu  (Przeczytany 2872 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline iwomik192

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Pomógł? 1
zmiana adresu
« dnia: Lutego 12, 2018, 10:36:16 am »
Jak zmienić w SZOI adres udzielania świadczeń?

Offline zibi

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 327
  • Pomógł? 14
  • Wielkopolski OW
Odp: zmiana adresu
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 12, 2018, 12:21:02 pm »
sam adres?? a to nie zmiana miejsca ?
wpis u wojewody > zgłoszenie do OW NFZ > zrób nową komórkę > podepną do umowy dodasz personel i zasoby i za jakieś 1-2 miesiące będzie gotowe :P

Offline iwomik192

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Pomógł? 1
Odp: zmiana adresu
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 14, 2018, 14:23:24 pm »
nową komórkę czemu? pytam bo mi każą w nfz nowe miejsce udzielania świadczeń

Offline Jarasz

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Pomógł? 33
  • Bydgoszcz
Odp: zmiana adresu
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 14, 2018, 14:33:18 pm »
Z jakiego powodu zmiana adresu? Czy to jest dodanie nowego miejsca udzielania świadczeń, czy zmiana adresu podyktowana administracyjną zmianą nazwy ulicy?

Offline iwomik192

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Pomógł? 1
Odp: zmiana adresu
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 14, 2018, 15:25:56 pm »
zmiana budynku -tym samym adresu :)

Offline zibi

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 327
  • Pomógł? 14
  • Wielkopolski OW
Odp: zmiana adresu
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 14, 2018, 15:46:05 pm »
nową komórkę czemu? pytam bo mi każą w nfz nowe miejsce udzielania świadczeń

czyli reasumując nowe miejsce wykonywania usług...

OK może nie masz wpisu u wojewody  - wiec tylko > zgłoszenie do OW NFZ(to już masz zrobione) > zrób nową komórkę (nowy adres) > podepną do umowy dodasz personel i zasoby

Offline iwomik192

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Pomógł? 1
Odp: zmiana adresu
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 14, 2018, 16:16:15 pm »
W KTÓRYM MIEJSCU W SZOI

Offline Kor

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Pomógł? 1
Odp: zmiana adresu
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 14, 2018, 17:28:19 pm »
Jeśli firma jest podmiotem wykonującym działalność leczniczą.I jest zarejestrowana w Urzędzie Wojewódzkim to zmiana wpisu u wojewody obowiązkowa (w ciągu 14 dni od dnia zaistnienia zmiany) Potem dopiero NFZ i szoi

Offline karolweksler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3071
  • Pomógł? 222
Odp: zmiana adresu
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 14, 2018, 19:39:32 pm »
Najpierw rejestrujesz komórkę organizacyjną w rejestrze podmiotów leczniczych u wojewody.  Wcześniej prawdopodobnie potrzebujesz wizyty sanepidu w nowym miejscu. Potem na SZOI w zakładce - jakoś - struktura wykonawcza / komórki organizacyjne dodajesz nową komórkę organizacyjną, automatycznie utworzy się miejsce. Wcześniej dodajesz lokalizację (też jest gdzieś w struktura wykonawcza w górnym menu). Potem prosisz NFZ o podpięcie nowego miejsca udzielania świadczeń pod umowę. W SZOI w zasobach i w zatrudnionym personelu zmieniasz miejsca stacjonowania sprzętu i zatrudnienia ludzi na nowe miejsca.  Tworzysz zgłoszenie zmian do umowy (Umowy - zgłoszenia zmian do umowy) i zamykasz stare miejsce z konkretnym dniem i otwierasz nowe z konkretnym dniem do końca umowy. Potem wysyłasz (zatwierdzasz) to zgłoszenie zmian do umowy, czekasz na pozytywną ocenę NFZ a potem na aneks papierowy. I wtedy temat jest zamknięty. Jeszcze będzie kwestia przesłania PWT do nowego miejsca i kolejek i wykonanych świadczeń jeśli to zmiana wstecz. Uważaj przy dodawaniu komórki organizacyjnej na SZOI - pole KOD jest przeznaczone na cz. VII kodu resortowego (zwykle wygląda on tak: 001 lub 002 itd.) Zanim zaczniesz cokolwiek robić uzgodnij z NFZ kwestie formalne przepięcia miejsca - czy NFZ wyraża na to zgodę i z jaką datą.

Offline iwomik192

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Pomógł? 1
Odp: zmiana adresu
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 15, 2018, 09:05:52 am »
Sprawy papierowe mam załatwione. mam problem z dokonaniem zmiany w szoi - boje sie ze cos zrobię nie tak i dopiero będzie:) Pani z NFZ mówi mi że nie może zrobić aneksu bo mam komunikat  wybrane miejsce nie zostało umieszczone w profilu świadczeniodawcy . co w takiej sytuacji mam zrobić?

Offline Jarasz

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Pomógł? 33
  • Bydgoszcz
Odp: zmiana adresu
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 15, 2018, 09:36:37 am »
Spróbuj zapuścić tworzenie w :Potencjał->Wersje profilu świadczeniodawcy. Niekiedy żeby NFZ mógł coś popchnąć Ty musisz wygenerować profil. Po wygenerowaniu skontaktuj się z Panią z NFZtu i powiedz że już zrobiłaś - nieco to przyspieszy dalsza pracę:)

Offline iwomik192

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Pomógł? 1
Odp: zmiana adresu
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 15, 2018, 09:47:58 am »
Ostatnią wersje profilu mam z wczoraj:(

Offline zibi

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 327
  • Pomógł? 14
  • Wielkopolski OW
Odp: zmiana adresu
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 15, 2018, 13:36:14 pm »
a stworzyłaś nową komórkę ?? nową lokalizację ?? oczywiście profile odpowiednie i dopiero wtedy nowy profil
tak jak ktoś wcześniej opisał" Potem na SZOI w zakładce - jakoś - struktura wykonawcza / komórki organizacyjne dodajesz nową komórkę organizacyjną, automatycznie utworzy się miejsce. Wcześniej dodajesz lokalizację (też jest gdzieś w struktura wykonawcza w górnym menu). Potem prosisz NFZ o podpięcie nowego miejsca udzielania świadczeń pod umowę."

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 95
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]