collapse

Reklama


Autor Wątek: Zmiana lokalu - Umowa Zaopatrzenie w wyroby medyczne  (Przeczytany 1859 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ania Wu

  • Gość
Zmiana lokalu - Umowa Zaopatrzenie w wyroby medyczne
« dnia: Października 19, 2017, 13:50:03 pm »
Witajcie :D może ktoś już miał taką sytuację. Musimy zmienić lokal, w którym powadzimy sklep z zaopatrzeniem, umowę z NFZetem mamy podpisaną do 2021 roku, czy w związku ze zmianą lokalu musimy rozwiązać umowę i w nowym miejscu mamy się starać o nową, czy wystarczy wygenerować zmianę do umowy na SZOIu, złożyć odpowiednie papiery w NFZecie i po prostu będzie aneks? Ktoś, coś zorientowany w tym temacie? Będę wdzięczna za wszelkie informacje  :)
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2017, 14:15:20 pm wysłana przez Ania Wu »

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: Zmiana lokalu - Umowa Zaopatrzenie w wyroby medyczne
« Odpowiedź #1 dnia: Października 19, 2017, 18:13:41 pm »
Robiłem coś takiego, ale czasu już trochę minęło. Radzę zadzwonić i się spytać jak oni chcą, bo u nas w Warmińsko Mazurskim robiłem przez ofertę w NFZ-KO
Edward z Kętrzyna

Offline cilazapril

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1619
  • Pomógł? 128
  • Mazowiecki OW
Odp: Zmiana lokalu - Umowa Zaopatrzenie w wyroby medyczne
« Odpowiedź #2 dnia: Października 19, 2017, 19:22:44 pm »
Robisz aktualizację potencjału w NFZ-KO. Zamknij harmonogram w starym sklepie i kolejnego otwórz w nowym. Tak samo z podpiętym personelem. Następnie wszystko jak przy normalnej aktualizacji. Płyta, koperty i do NFZ. Będzie wizytacja (u nas jest zawsze) i po odbiorze sklepu podpiszą ci aneks.
Nie ma nic za darmo. Darmowa jest tylko śmierć, choć i ona kosztuje przecież życie.

Ania Wu

  • Gość
Odp: Zmiana lokalu - Umowa Zaopatrzenie w wyroby medyczne
« Odpowiedź #3 dnia: Października 20, 2017, 11:40:49 am »
Dzięki za odpowiedzi. Zadzwoniłam do szanownego NFZet, oczywiście przesyłali mnie  z miejsce na miejsce, zanim trafiłam na człowieka, który wiedział jak pomóc i w przypadku sytuacji takiej, że mamy tylko jeden lokal musimy rozwiązać umowę na 14 dni przed końcem miesiąca i starać się o nowa umowę w nowym miejscu, tak to działa na Podlasiu. Także ten, zakasam rękawy i do roboty, pozdrawiam, dzięki za pomoc  ;)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 91
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 1
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]