collapse

Reklama


Autor Wątek: Dublowanie usług po zdejmowaniu z kolejki  (Przeczytany 3291 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nyahaha

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 782
  • Pomógł? 15
  • ...
Dublowanie usług po zdejmowaniu z kolejki
« dnia: Września 20, 2017, 14:47:00 pm »
Dobra wiem że czepialski jestem ale mam problem w psychiatrii dziennej ogólnej, chodzi o to że jak wyznaczają kolejkę w terminarzu to potem gdy nadchodzi ich wizyta to wchodzą nie w terminarz tylko w Gabinet i z tego poziomu wprowadzą pacjenta szczegółowo co tam miał(nie powiem jak dodają bo nie mam tam uprawnień) usługi zostają wykonane i widać to w zleceniach wykonanych ale nie schodzi wtedy z kolejki a jak w terminarzu zejdą z kolejki to dubluje się usługa. Da się coś zrobić by jak wprowadzają z poziomu Gabinet to żeby schodził z kolejki jako wykonane.

ps. wiem zrobiłem jeden wątek z kolejkami ale to już trochę inna bajka :)

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3035
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Odp: Dublowanie usług po zdejmowaniu z kolejki
« Odpowiedź #1 dnia: Września 20, 2017, 19:12:46 pm »
Otwierając rezerwację pacjenta w panelu usługi pojawi Ci się usługa, na którą pacjent jest zarejestrowany w terminarzu. Nie możesz dodać tutaj nowej usługi, tylko podmienić tę, co się pojawi lub ją wykonać (zależnie od konfiguracji - można mieć usługę tylko do rezerwacji i trzeba ją zawsze podmienić; można rejestrować już na konkretną usługę do rozliczenia i tę trzeba po prostu zatwierdzić i wykonać albo wykona się sama {tego nie pamiętam, trzeba poszukać w ustawieniach opcji}).
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

Offline Sorn

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Pomógł? 24
Odp: Dublowanie usług po zdejmowaniu z kolejki
« Odpowiedź #2 dnia: Września 21, 2017, 12:50:18 pm »
Wygląda na to, że pracownicy w module gabinet nie wykonują rezerwacji tylko dodają drugą usługę.
1. Musisz nauczyć, że usług się nie dodaje tylko podmienia, tą która już jest.
2. W opcjach wizyty (nowej), na zakładce Ogólne, jest opcja do zaznaczenia "Zablokuj możliwość zamknięcia wizyty jeśli nie wykonano rezerwacji"

Offline Nyahaha

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 782
  • Pomógł? 15
  • ...
Odp: Dublowanie usług po zdejmowaniu z kolejki
« Odpowiedź #3 dnia: Września 22, 2017, 11:56:54 am »
A dałoby radę jakoś poprzednie wykonane wizyty poprawić?

Offline Sorn

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Pomógł? 24
Odp: Dublowanie usług po zdejmowaniu z kolejki
« Odpowiedź #4 dnia: Września 22, 2017, 15:15:33 pm »
Możesz wykonać rezerwacje a dodatkowe usługi usunąć w module zlecenia (tylko trzeba uważać, żeby nie usunąć zlecenia które było dodane do kolejki).
Jeżeli usługi usuwane są na rachunku z NFZ to będziesz miał korektę na - i na +.

Offline Nyahaha

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 782
  • Pomógł? 15
  • ...
Odp: Dublowanie usług po zdejmowaniu z kolejki
« Odpowiedź #5 dnia: Września 24, 2017, 19:30:34 pm »
Czyli trzeba by było wywalić wszystko np. z września i od początku cały wrzesień przelecieć wprowadzając po kolei w module gabinet: rezerwacja(czyli dodanie kolejki) a potem na podstawie rezerwacji wprowadzić odpowiednie usługi? Cholera, roboty w ch..... a pielęgniarki mnie zabiją pewnie jak powiem że mają to zrobić bo nie mam uprawnień do modułu gabinet.

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3035
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Odp: Dublowanie usług po zdejmowaniu z kolejki
« Odpowiedź #6 dnia: Września 24, 2017, 20:42:38 pm »
Albo zlecenia -> Wykonanie -> Z listy, ale wg mnie jak każda wizyta jest w terminarzu to najszybciej ręcznie z tego miejsca (prawy na rezerwacji -> wykonaj zlecenie).
Nawiasem mówiąc - jak robione były kolejki? Bo jak jakoś ręcznie poprawiane, to nie wiem jakim cudem przechodzą w tym momencie.
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

Offline karolweksler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3071
  • Pomógł? 222
Odp: Dublowanie usług po zdejmowaniu z kolejki
« Odpowiedź #7 dnia: Września 24, 2017, 20:46:43 pm »
Nawiasem mówiąc - jak robione były kolejki? Bo jak jakoś ręcznie poprawiane, to nie wiem jakim cudem przechodzą w tym momencie.
Do NFZ peselowo idą tylko osoby oczekujące. Skreślenia idą nie-peselowo, można je poprawiać ręcznie.

Offline Nyahaha

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 782
  • Pomógł? 15
  • ...
Odp: Dublowanie usług po zdejmowaniu z kolejki
« Odpowiedź #8 dnia: Września 25, 2017, 07:36:23 am »
Jak mi pokazały jak wprowadzają wizyty w module gabinet to chyba wiem już czemu kolejka nie schodzi. Problem jest na samym początku jak bierze się tam umów wizytę i tam jest do wyboru z listy albo z terminarza. One ciągle brały z listy i ręcznie pesel wpisywały więc chyba to jest przyczyną. Jutro sprawdzę czy to o to chodzi bo na dziś niestety wprowadziły już wszystkich z listy :)
« Ostatnia zmiana: Września 25, 2017, 13:06:56 pm wysłana przez olszam »

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3035
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Odp: Dublowanie usług po zdejmowaniu z kolejki
« Odpowiedź #9 dnia: Września 27, 2017, 21:26:48 pm »
Nawiasem mówiąc - jak robione były kolejki? Bo jak jakoś ręcznie poprawiane, to nie wiem jakim cudem przechodzą w tym momencie.
Do NFZ peselowo idą tylko osoby oczekujące. Skreślenia idą nie-peselowo, można je poprawiać ręcznie.
W sumie racja.
Jednak błąd w takim razie dalej jest w SWIAD - element lista-oczek. Ale czy to poprawiać to inna sprawa.
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 88
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 4
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9299 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1622 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]