collapse

Reklama


Autor Wątek: BLOZ  (Przeczytany 1677 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anita

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 158
  • Pomógł? 0
  • Kujawsko-Pomorski
BLOZ
« dnia: Października 11, 2019, 11:17:12 am »
Zakupiliśmy ten moduł BLOZ, ale nie mogę poradzić  sobie z wgraniem, na maila dostałam plik i taką oto informacje "Produkt: PODSTAWOWY PROGRAM ŚWIADCZENIODAWCY
Instalacja pliku: Produkt: PODSTAWOWY PROGRAM ŚWIADCZENIODAWCY Instalacja pliku:  Pliki licencyjne należy zapisać na pulpicie, rozpakować i zmienić im nazwy na kspps.ktl lub kspps.xml (należy zachować oryginalne rozszerzenie nazwy pliku) i kspps.cfg.  Następnie przekopiować te pliki do katalogu KS-PPS, tam gdzie został zainstalować program. Jeżeli pliki o takiej nazwie już istnieją w katalogu, to system zapyta się czy zastąpić pliki -należy zaakceptować zmianę. Potem, należy wejść do modułu Admin -> Admin -> Licencje -> Importuj.  Następnie zaktualizować bazę danych z podkatalogu SERW, tam gdzie został zainstalowany program, przez czerwone ksinstal.exe" po rozpakowaniu pliki wyglądają następująco kspps.cfg, kspps_4, opis do których mam podopisywać te rozszerzenia?

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: BLOZ
« Odpowiedź #1 dnia: Października 11, 2019, 16:50:22 pm »
Trzeba to zrobić co napisali :-)
Edward z Kętrzyna

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3027
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Odp: BLOZ
« Odpowiedź #2 dnia: Października 11, 2019, 18:38:18 pm »
....a później w module KS-BLOZ puścić aktualizację BLOZa (pytanie co było zakupione, czy odpłatności czy BLOZ13 - z tym to nie robiłem i może nie trzeba - czy może coś innego; podstawowy słownik jest dostępny w ramach licencji standardowej). Do tego może być potrzebne login i hasło zaszyfrowane w pliku cfg, a potrzebne do wprowadzenia w module BLOZ lub opcjach (przynajmniej u mnie tylko plik nie wystarczył). Ewentualnie jak są odpłatności to jeszcze wczytać plik taki jeden (o ile się nie zmieniło nic) do dostania w KS.
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

Offline Anita

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 158
  • Pomógł? 0
  • Kujawsko-Pomorski
Odp: BLOZ
« Odpowiedź #3 dnia: Października 13, 2019, 11:59:52 am »
Jest zakupiony BLOZ odpłatności więc jak wchodze w moduł KS-Bloz pózniej program-informacja o licencji przy odpłatności mam że aktywne NIE a powinno byc ze TAK?
A licenje sciagnęłam zrobiłam wszystko jak tam jest napisane i chyba jest źle.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 90
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]