Problemy z aplikacjami > Aktualizacje programu KS-SOMED

Problemy po aktualizacji

(1/1)

Qba:
Witam. Jestem nowym uzytkownikiem ks-somed (wcześniej mialem ks-pps). Wczoraj robiłem aktualizacje do nowej wersji somed-a. Mam serwer i dwa kompy klienckie. Instalacje jak i przeniesienie danych z ks-pps robił kamsoft. Niestety nie byłem przy nich ciągle jak to robili i teraz mam problem. Po aktualizacji która przebiegła bezproblemowo teraz przy odpaleniu programu i wcisnięciu np rozliczeń co jakiś czas wyskakuje komunikat "Wersja baz jest nowsza od wersji programu!". Robie aktualizacje bazy danych z poziomu aktualizacja w somedzie niby wszystko ok ale po jakims czasie znowu pojawia się ten komunikat. Ktoś coś pomoże ? Pozdrawiam

ekspert1:
Pewnie masz źle ustawione ścieżki aktualizacji. Sprawdż na klientach czy pobierają ci się aktualizacje z serwera. A na serwerze usuń ścieżki aktualizacyjne (jeżeli to tu pobierasz aktualizacje z internetu.) Ścieżke na klientach ustawiasz z poziomu modułu inne, na samym dole jest ścieżka.

Qba:
popatrze dzieki

pierwszy raz aktualizowałem program wcześniej wszystko ustawiali ludzie z kamsoftu :)

Qba:

--- Cytat: ekspert1 w Sierpnia 08, 2017, 09:03:29 am ---Pewnie masz źle ustawione ścieżki aktualizacji. Sprawdż na klientach czy pobierają ci się aktualizacje z serwera. A na serwerze usuń ścieżki aktualizacyjne (jeżeli to tu pobierasz aktualizacje z internetu.) Ścieżke na klientach ustawiasz z poziomu modułu inne, na samym dole jest ścieżka.

--- Koniec cytatu ---

Nie było ustawione ścieżki aktualizacji na koncówkach.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej