collapse

Reklama


Autor Wątek: Komunikat dotyczący przekazania środków na podwyżki dla pielęgniarek i położnych  (Przeczytany 8022 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jedrek

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 219
  • Pomógł? 0
  • zachodniopomorskie
Odnośnie tego komunikatu: http://www.nfz-szczecin.pl/db4ek_news_1326_komunikat_dotyczacy_przekazania_srodkow_na_podwyzki_dla_pielegniarek_i_poloznych_w_okresie_od_01_09_2017r_do_31_08_2018r.htm

Czy narzędzie o którym mowa:
Cytuj
informacja winna być przekazana do Oddziału Funduszu w formie elektronicznej, za pośrednictwem serwisu SZOI (w sposób analogiczny do zeszłorocznej  informacji. O terminie uruchomienia dedykowanego narzędzia w Portalu Świadczeniodawcy, służącego przekazaniu ww. informacji poinformujemy osobnym komunikatem).

Jeśli tak to może ktoś podpowiedzieć gdzie to jest?

Z góry dzięki.

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Umowy -> wzrost wynagrodzeń

Edit: sorry, ale Wy macie SZOI czy Portal Świadczeniodawcy bo w komunikacie jest wymienione i jedno i drugie. Ja w każdym razie podałem gdzie to jest na SZOI
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2017, 12:06:07 pm wysłana przez mpi »

Offline jedrek

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 219
  • Pomógł? 0
  • zachodniopomorskie
Hmm, mam tu totalną pustkę: http://take.ms/CE36H

Nie ważne co wybiorę z filtrów.
Co w takim przypadku?

Rok temu też to było wysyłane przez SZOI?

Offline cobratw

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 299
  • Pomógł? 14
  • Kujawsko-Pomorskie
Cytuj
O terminie uruchomienia dedykowanego narzędzia w Portalu Świadczeniodawcy, służącego przekazaniu ww. informacji poinformujemy osobnym komunikatem

Offline jedrek

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 219
  • Pomógł? 0
  • zachodniopomorskie
No tak tylko, że czas leci...

Cytuj
Ostateczny termin przekazania przedmiotowej informacji upływa z dniem 14-08-2017r.

Cytuj
W związku z tym, że przekazywane dane winny odzwierciedlać stan zatrudnienia pielęgniarek i położnych w dniu 01-08-2017r., okres ich przekazania do Oddziału Funduszu, winien zawierać się w okresie od 01-08-2017r. do 14-08-2017r.

Mogłoby się wydawać że powinno dać się to zrobić od 01-08-2017r.

Offline iwomik192

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Pomógł? 1
a ja zgłosiłam to 01.08.2017 i nadal mam statut przesłane.
i terazm czy dzwonić do NFZ bo moze Pańcia która zatwierdza nie kliknęła przycisku i później będą wydzwaniać ze się nie przesłało:)

Offline Weronika

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Pomógł? 0
Cytuj
a ja zgłosiłam to 01.08.2017 i nadal mam statut przesłane.

Ja też przesłałam 01.08 i też mam przekazany. Możecie mi powiedzieć czy po tym jak dostanę nową umowę z aneksem na te dodatkowe środki to wtedy dopiero się wysyła ten wniosek do okręgowej Izby, żeby zaakceptowali ? Pzdr

Offline jedrek

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 219
  • Pomógł? 0
  • zachodniopomorskie
@Weronika and @iwomik192 a w jaki sposób zgłosiłyście/przesłałyście?

W Umowy -> Wzrost wynagrodzeń, były jakieś pozycje które należało uzupełnić i przesłać?

Ja jak tam wejdę to mam pustke... ewentualnie wiecie gdzie można dzwonić/napisać żeby dowiedzieć się co i jak?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2017, 17:27:44 pm wysłana przez jedrek »

Offline jedrek

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 219
  • Pomógł? 0
  • zachodniopomorskie
A może to jest tak, że jeśli nic się nie zmieniło jeśli chodzi o etety/personel to nie musze nic przekazywać i dlatego mam pustkę na tej podstronie?
Niestety instrukcja do SZOI nie wyjaśnia nic w sprawie pustej listy...

Chociaż z drugiej strony to narzędzie ma opcję
Cytuj
Aby przepisać stan zatrudnienia pielęgniarek i położnych z jednej umowy do drugiej, należy:
Czyli tak jakby trzeba było to robić z roku na rok.

Ehh...

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Dzisiaj uzupełniłem przez przepisz i przekaż Warmińsko-Mazurskie
Edward z Kętrzyna

Offline Weronika

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Pomógł? 0
@jedrek
Komunikat operatora systemu SZOI:
Cytuj
Nadmieniamy, iż złożenie informacji (wniosków) w latach poprzednich, nie zwalnia z obowiązku ponownego jej przekazania.

Także jak nie masz nic w umowy/ wzrost wynagrodzeń na SZOI to dzwoń do OW.

A odpowie mi ktoś czy po tym jak dostane aneks na te dodatkowe środki to dopiero wtedy wysyłam wniosek o zaopiniowanie do Okręgowej Izby czyj uż teraz mogę ??


Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
U ginekologów którzy zatrudniają pielęgniarki NFZ dał komunikat po przekazaniu zatrudnienia:"W poradni położniczo-ginekologicznej wykazano etaty pielęgniarskie.
Kroś ma coś takiego i co z tym zrobić?
Edward z Kętrzyna

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Dzwoniłem do NFZ kazali jeszcze raz przekazać tak jak jest etaty
Edward z Kętrzyna

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Etaty przekazałem 11-go a teraz komunikat aby jeszcze raz, kiedy to się skończy :-(
"Dotyczy: Wszyscy świadczeniodawcy z wyłączeniem POZ typu umowy 0113

Warmińsko ? Mazurski OW NFZ przypomina, że wszyscy świadczeniodawcy, którzy do dnia 14 sierpnia 2018 roku przesłali już informację o ilości etatów pielęgniarek i położnych mają obowiązek przesłania do dnia 14 września br. ponownie informacji, o której mowa wyżej z podziałem na formę wykonywania zawodu. zgodnie z § 2 rozporządzenia zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej z dnia 29 sierpnia 2018r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1681).

Jednocześnie zwracamy uwagę na konieczność dostosowania sposobu podziału środków na wzrost wynagrodzeń pielęgniarek i położnych do wyżej wskazanego rozporządzenia i przekazania kopii stosownego dokumentu do Oddziału Funduszu.

Osoby do kontaktu: Magdalena Zaniewska 89 678-75-56; Katarzyna Makaruk 89 678-75-12; Iwona Jaskólska 89 678-74-50.
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2018, 19:55:52 pm wysłana przez Edward_B »
Edward z Kętrzyna

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
 Warmińsko ? Mazurski OW NFZ przypomina o obowiązku przesłania, za pośrednictwem serwisów internetowych, informacji o ilości etatów pielęgniarek i położnych z podziałem na formę wykonywania zawodu, o których mowa w § 2 rozporządzenia zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej z dnia 29 sierpnia 2018r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1681). Zgodnie z w/w rozporządzeniem świadczeniodawca sporządza powyższą informację według stanu na 1 lipca 2019r. i przekazuje do dnia 14 lipca br.

Jednocześnie zwracamy uwagę na konieczność dostosowania sposobu podziału środków na wzrost wynagrodzeń pielęgniarek i położnych do wyżej wskazanego rozporządzenia i przekazania kopii stosownego dokumentu do Oddziału Funduszu.

Osoby do kontaktu: Magdalena Zaniewska 89 678-75-56; Katarzyna Makaruk 89 678-75-12
Edward z Kętrzyna

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 90
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 2
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]