collapse

Reklama


Autor Wątek: STOM 2017 jeden unit na dwie poradnie  (Przeczytany 2935 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JennyLee

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 14
  • Pomógł? -2
  • MOW NFZ
STOM 2017 jeden unit na dwie poradnie
« dnia: Kwietnia 07, 2017, 14:13:55 pm »
Cześć,

Mam jeden unit, który jest używany w poradni ogólnej i dziecięcej - poradnie nie nakładają się harmonogramami. W szoi mogę dodać tylko jeden okres dostępności dla tego unitu - dla jednej poradni. Ma ktoś taką sytuację? Jak wykazać ten sam unit w drugiej poradni bo musi być w miejscu. Dodać ten sam unit drugi raz jako zasób czy w ofercie wykazać jako 'w lokalizacji' i  dołączyć do oferty oświadczenie, że sprzęt jest w miejscu?

Pozdrawiam

Offline pasztetowa

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Pomógł? 0
Odp: STOM 2017 jeden unit na dwie poradnie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 07, 2017, 15:32:46 pm »
Cześć,

Mam jeden unit, który jest używany w poradni ogólnej i dziecięcej - poradnie nie nakładają się harmonogramami. W szoi mogę dodać tylko jeden okres dostępności dla tego unitu - dla jednej poradni. Ma ktoś taką sytuację? Jak wykazać ten sam unit w drugiej poradni bo musi być w miejscu. Dodać ten sam unit drugi raz jako zasób czy w ofercie wykazać jako 'w lokalizacji' i  dołączyć do oferty oświadczenie, że sprzęt jest w miejscu?

Pozdrawiam

Od zawsze mamy stomatologię ogólną i dziecięcą, jedna komórka, jeden lekarz, jeden harmonogram, i ten sam sprzęt. Zawsze było ok. Mam nadzieję, że teraz też będzie dobrze.

A nie możesz dodać dostępność zasobu dla innych komórek? 4 zakłądka

Offline neelix

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 991
  • Pomógł? 39
Odp: STOM 2017 jeden unit na dwie poradnie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 08, 2017, 23:25:53 pm »
Unit jest wymagany w miejscu, nie może być udostępniony. Chyba najbardziej prawidłowe rozwiązanie to zrobienie dwóch profili (np. 1800 i 1801) do jednej komórki z różnymi harmonogramami, nie nakładającymi się i stworzenie dwóch ofert do tego miejsca.
Ale jak widzę różne OW i delegatury różnie do tego podchodzą i chyba praktyką jest umiejscawianie 2 komórek w fizycznie jednym gabinecie i do dziś nie jestem pewny czy ktoś sprawdza czy harmonogramy nie zachodzą na siebie. W takim przypadku chyba jedyne sensowne rozwiązanie to wprowadzenie tego samego unitu dwa razy do każdej komórki osobno ale czy to nie podpadnie na wizytacji to już chyba nikt tego nie wie.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 133
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 3
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]